airlive www.airlive.com
Pozadí top
15. 3. 2013  Pozadí MID

Airlive CU-720PIR

Kamera, která skvěle nahrává v noci

Pokud jste už někdy točili video v noci, máte představu jak obrovský pořizujete objem dat a zároveň jak málo skutečně použitelných záběrů tato data obsahují. Toto přichází změnit Airlive CU-720PIR. Tato kamera AirLive CU-720PIR je určena pro vnitřní prostory a v její výbavě najdeme mimo jiné infračervené čidlo pohybu, umožňující přesnější a spolehlivější detekci pohybu při nízké úrovni okolního osvětlení, a take samozřejmě infračervený LED přísvit s dosahem až 10 metrů pro pořizování nočních záběrů.

Také nechybí manuálně nastavitelný IR filtr. Dále tělo přístroje obsahuje mikrofon a reproduktor s možností obousměrné komunikace, je zde i napájení přes ethernetový kabel (PoE). Díky těmto prvkům vybavení je výborně použitelná například jako elektronický vrátný u vstupů do bytů, budov a areálů.

Kamera Airlive CU-720PIR snímá obraz s rozlišením 720P rychlostí 30 snímků za vteřinu, takže obraz je detailní a plynulý. Infračervený pohybový snímač, který přesně rozezná případný pohyb osob v zorném poli kamery a díky kterému není nutné zbytečně ukládat velké objemy dat ,a dále komprese videa moderním H.264 kodekem významně snižuje nároky na úložný datový prostor.

Podobně jako jiné kamery z rodiny Airlive má CU-720PIR možnost ukládat data kromě serveru i na SD kartu vloženou do zabudovaného slotu. Také je pomocí aplikace “Campro Mobile Home” široce podporována práce s kamerou pomocí mobilních zařízení s iOS a Androidem.

Technická podpora: 606 959 595

Další informace: www.airlivecam.eu

5F, No.96, Min-Chuan Rd., Hsin-Tien, 231, Taipei, Taiwan Tel:886-2-22186888 Fax:886-2-22186988 E-mail: info@airlive.com. For more information about OvisLink Corp. and AirLive products. please visit the website http://www.airlive.com
K2N way s.r.o. - Direct Mail Engine